Przychodnie

Aby zobaczyć szczegółowy harmonogram pracy Przychodni Specjalistycznej, kliknij na wybraną poradnię:

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni: 

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Krzysztof Korniak

 

 

 

 

   10:00 – 13:00

2.

dr n. med.

Marek Wilczyński

 

 

 

   08:00 - 11:00

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek w godz. 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu chirurgii naczyniowej
  • drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniach miejscowych
  • zakładanie, zdejmowanie szwów,
  • założenie opatrunku na ranę
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej.

 

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

 

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Marian Karbarz

 

 

 

13:00 –14:00

 

2.

lek. med.

Witold Korczyński

 

 

 

10:00 – 11:00

 

3.

lek. med.

Jan Łopatka

13:30 – 18:00

09:00 – 14:20

08:30 – 12:00

 

 

4.

lek. med.

Marek Niemiec

07:30 – 9:30

 

 

 

 

5.

lek.

Tomasz Sawicki

 

 

 

 14:35 - 18:00

 

6.

lek.

Sławomir Wilczyński

 

14:35 – 18:00

 

 

 

7.

lek. med.

Piotr Wyjadłowski

 

 

12:00 – 13:00

 

07:30 – 10:00

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek w godz. 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu chirurgii ogólnej
  • drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniach miejscowych (np. ściągnięcie paznokcia, oczyszczenie zakażonych ran, nacięcia),
  • zakładanie, zdejmowanie szwów,
  • zakładanie i usuwanie cewników, drenów
  • założenie opatrunku na ranę
  • wstrzyknięcie lub wlew substancji leczniczej
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej.

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

 

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Tadeusz Abratowski

 

 

8:00 – 14:30

 

 

2.

lek. med.

Michał Bronisz

8:00 – 10:00

 

 

 

 

3.

lek. med.

Damian Dziadura

 

 

 

7:30 – 15:05

 

4.

lek. med.

Jakub Gabiński

 

 

7:30 – 15:05

 

 

5.

lek. med.

Arman Karapetyan

 

7:30 – 15:05

 

 

 

6.

lek. med.

Krystian Romańczuk

8:00 – 13:00

 

 

 

 

7.

lek. med.

Dariusz Sowa

11:30 – 14:30

 

 

 

 

8.

lek. med.

Robert Stelmach

 

 

7:30 – 15:05

 

 

9.

lek. med.

Roman Suduł

 11:00 - 14:30

 

15:00 - 18:00

8:00 - 15:00

8:00 - 15:00

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek w godz. 7:00 - 18.00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu chirurgii urazowo - ortopedycznej
  • zakładanie, dopasowywanie, poprawianie i ściąganie gipsów
  • dopasowywanie sprzętu ortopedycznego
  • ściąganie szwów
  • opatrunki
  • punkcje stawów i podawanie leków
  • aspiracja stawu, wiązadeł, kaletki maziowej, lub tkanki podskórnej
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

 

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

dr n. med.

Margarita Omelańska

7:30 – 10:25

8:30 – 11:30

11:30 – 15:05

10:30 – 15:05

11:30 – 15:05

Rejestracja:

  • 15 8433 250

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek: 10:25 - 18:00
  • Wtorek, środa, czwartek, piątek: 7:30 - 15:05

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu Poradni Chorób Zakaźnych
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • szczepienie przeciw wściekliźnie oraz innym chorobom zakaźnym
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej.

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek.

Ewa Burghardt-Skroban

12:00 – 13:30

 

 

13:00 – 14:00

gab. diag - zabiegowy

 

2.

lek.

Izabela Jarosławska

 

 

9:00 – 11:30

gab. diag – zabiegowy

9:00 – 11:30

 

 

3.

lek. med.

Leokadia Kałdan

8:00 – 9:30

 

7:30 – 11:00

11:00 – 12:00

gab. diag - zabiegowy

7:30 – 10:30

10:30 – 11:00

gab. diag - zabiegowy

10:30 – 12:38

12:38 – 13:38

gab. diag - zabiegowy

4.

lek.

Paulina Kryczko

 

 

12:00 – 14:35

gab. diag - zabiegowy

 

7:30 – 10:00

 

Lek. Dawid Konefał

 

13:00-13:30 gab. diag - zabiegowy

   

7:30-9:00

5.

lek. med.

Aneta Lechowicz

 

7:30 – 9:00

 

11:30 – 12:30

gab. diag - zabiegowy

 

6.

lek. med.

Jerzy Maciąg

10:00 – 12:00

gab. diag - zabiegowy

11:00 – 13:00

12:00 – 12:30

gab. diag - zabiegowy

12:00 – 13:30

 

10:00 – 10:30

gab. diag - zabiegowy

7.

lek. med.

Magdalena Partyka-Zając

 

 

12:30 – 14:35

 

 

8.

lek.

Anna Raga

 

7:30 – 9:00

12:00 – 13:30

gab. diag - zabiegowy

 

7:30 – 9:00

9.

lek.

Paulina Serwin-Dziedzic

7:30 – 9:00

 

 

12:30 – 13:30

gab. diag - zabiegowy

 

10.

lek. med.

Elźbieta Szmacińska

10:30 – 11:30

13:00 – 13:30

7:30 – 9:00

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 288

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek: 7:30 - 18:10
  • Piątek: 7:30 - 18:05
  • Wtorek, środa, czwartek: 7:30 - 15:05

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • testy naskórkowe
  • wykonywanie iniekcji podskórnych, domięśniowych i dożylnych
  • elektrokoagulacje, krioterapia, łyżeczkowanie
  • opatrunki
  • pobieranie wycinków histopatologicznych, pobieranie materiału na posiew mykologiczny, pobieranie krwi do badań (nad nosicielstwem wirusa HIV, chorób wenerycznych, boreliozy, na występowanie przeciwciał)
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Anna Danielewicz-Paleń

 

11:00 – 14:00

8:30 – 10:30

11:00 – 14:00

 

2.

lek. med.

Stanisław Stec

 

8:00 – 14:00

11:22 – 18:00

 

 

3.

lek. med.

Ewa Śliwa - Kopciuch

15:00 - 18:00

       

Rejestracja:

  • 15 8433 265

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu diabetologii
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • badanie poziomu cukru - wagi, obwodu talii, brzucha
  • pomiar RR
  • oznaczenie BMI
  • zapoznanie pacjenta z techniką podawania insuliny i stosowaniem odpowiedniej diety, samokontroli
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej.

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Teresa Chmielewska

11:00 – 18:10

 

 

 

11:00 – 18:05

2.

lek. med.

Magdalena Chyła-Peryt

 

13:00 – 14:00

 

 

 

3.

lek. med.

Agnieszka Kopyto

 

 

 

7:30 – 9:30

 

4.

lek. med.

Stanisław Pieprzny

 

10:00 – 13:00

 

10:00 – 13:00

 

Rejestracja:

  • 15 8433 288

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek: 7:30 - 18:00
  • Piątek: 7:30 - 18:00
  • Wtorek, środa, czwartek: 7:30 - 15:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu endokrynologii
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Tatiana Antonowicz

8:30 – 10:30

bad. Videostrobosk.

10:30 – 12:30

9:00 – 11:00

bad. Videostrobosk

11:00 – 13:00

 

14:00 – 16:30

16:30 – 18:00

bad. Videostrobosk.

 

 Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • wziernikowanie nosa, uszu, krtani,
  • usunięcie ciała obcego,
  • koagulacje,
  • przedmuchanie trąbki Eustachiusza,
  • przepłukiwanie uszu,
  • badanie słyszalności i badania audiometryczne,
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Jolanta Korniak

 

 

8:00 – 13:00

 

 

2.

lek. med.

Teresa Ostrowska-Suduł

 

11:00 – 15:00

 

11:00 – 15:00

11:00 – 14:00

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu gastroenterologii
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

 

07:25-15:00 Prac. Endoskopowa

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Tomasz Adamczyk

12:00 – 13:00

konsultacja

11:00 – 13:00

 

 

 

2.

lek. med.

Alfred Micał

 

 

15:45 – 18:00

 

 

3.

lek. med.

Grażyna Orłowska - Turek

7:30 – 10:00

8:00 – 11:00

13:00 – 18:00

7:46 – 12:00

7:47 – 12:00

 

4.

dr n. med.

Piotr Pacański

14:00 – 18:00

 

 

14:35 – 18:00

8:30 – 12:00

5.

lek. med.

Krzysztof Paśko

 

 

 

12:00 – 14:35

 

6.

lek. med.

Witold Świercz

10:00 – 12:00

 

 

 

 

7.

lek. med.

Andrzej Zeman

 

 

12:00 – 15:45

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 295

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - czwartek:  7:00 - 18:00
  • Piątek: 7.00 - 14:35

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada z zakresu ginekologii i położnictwa
  • zabiegi diagnostyczne szyjki macicy
  • pomiary antropometryczne
  • pobieranie materiału z szyjki macicy do przesiewowego badania cytologicznego
  • badanie palpacyjne macicy
  • badanie tętna płodu
  • badanie ręczne piersi
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka położnej
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Bożena Nowak

7:30 – 13:30

13:30 – 15:05

konsult. na oddz.

7:30 – 13:30

13:30 – 15:05

konsult. na oddz.

7:30 – 13:30

13:30 – 15:05

konsult. na oddz.

7:30 – 13:30

13:30 – 15:05

konsult. na oddz.

7:30 – 13:30

13:30 – 15:05

konsult. na oddz.

2.

lek. med.

Małgorzata Sigda - Mečlar

 

 

 

13:00 – 14:35

 

3.

lek. med.

Anna Szczęś

 

12:00 – 13:35

 

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 291

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek, wtorek, środa, piątek - 7:30 - 15:05
  • Czwartek: 10:25 - 18:00

Ośrodek Domowego Leczenia Tlenem:

  • 15 843 32 91 (Prosić o kontakt z gabinetem zabiegowym)
  • nadzorowanie domowego leczenia tlenem u pacjentów z przewlekłą niewydolnością oddechową

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badania i porada lekarska z zakresu gruźlicy i chorób płuc
  • opieka pielęgniarska
  • badanie wydolności płuc (spirometria )
  • wykonanie nebulizacji
  • wstrzyknięcia lub wlew substancji leczniczej
  • zakładanie prób tuberkulinowych
  • pobieranie plwociny na badanie w kierunku wykrycia bakterii Kocha
  • nadzór nad pacjentem z chorobą gruźliczą
  • wzywanie na badania osób ze środowisk gruźliczych i osób z nowo wykrytą gruźlicą
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznanie jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

dr n. med.

Margarita Omelańska

10:25 – 14:00

11:30 – 15:05

8:30 – 11:30

8:30 – 10:30

7:30 – 11:30

2.

lek. med.

Teresa Ostrowska-Suduł

 

 

12:00 - 16:00 

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 250

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek: 10:25 - 18:00
  • Wtorek, środa, czwartek, piątek: 7:30 - 15:05

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu hepatologii
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Wojciech Bielówka

 

 

12:00 – 14:00

 

 

2.

lek. med.

Eugeniusz Czuj

7:30 – 13:00

7:30 – 11:30

7:30 – 11:30

7:30 – 11:30

 

3.

dr n. med.

Radosław Krawczykiewicz

 

 

 

15:00 – 18:00

 

4.

lek. med.

Agnieszka Reichert

 

12:00 – 14:00

 

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu kardiologii
  • badanie EKG
  • pomiar RR
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Małgorzata Kwarciana

 

 

 

 

10:00 – 13:00

2.

lek. med.

Marek Ujda

 

 

11:00 – 13:30

 

11:30 – 13:30

3.

lek. med.

Marek Zbyrad

11:30 – 13:30

 

 

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu kardiologii
  • badanie EKG
  • pomiar RR
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy rozkład pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Zbigniew Hyła

 

13:00 – 13:30

13:30 – 14:00

13:00 - 13:30

13:30 – 14:00

2.

dr n. med.

Radosław Krawczykiewicz

12:00 – 12:30

12:30 – 13:00

 

12:30 – 13:00

 

3.

lek. med.

Małgorzata Kwarciana

12:30 – 13:00

11:30 – 12:00

12:30 – 13:00

 

12:30 – 13:00

4.

lek. med.

Jerzy Ozga

13:00 - 13:30

13:30 – 14:00

13:00 - 13:30

13:30 – 14:00

13:00 - 13:30

5.

dr n. med. Katarzyna Dąbek

14:00-14:35

14:00-14:35

14:00-14:35

14:00-14:35

14:00-14:35

Rejestracja:

  • 15 8433 138

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 14:35

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu kardiologii
  • badanie EKG
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej


Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

 

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Maria Kicińska

10:00 – 14:30

 

10:00 – 14:00

10:00 – 14:30

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu kardiologii dla dzieci do 18-roku życia
  • badanie EKG
  • pomiar RR
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej


Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Beata Suchora - Kasiak

11:35 – 14:35

 

12:35 – 14:35

 

7:30 – 11:30

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek w godz. 7:00 - 18:0O

Procedury wykonywane w zakresie Poradni: w opracowaniu

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Rafał Czuj

8:00 – 10:00

 

 

 

 

2.

lek. med. Iwona Komsa

 

12:30-14:30

 12:30-14:30

 12:30-14:30

 12:30-14:30

Rejestracja:

  • 15 8433 224

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 14:35

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badania wstępne - okresowe - kontrolne.
  • aktualizacja książeczek zdrowia.

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

dr n. med.

Wiesława Kiszka

 

10:00 – 14:00

 

 

 

2.

lek. med.

Iwona Bożena Komsa

13:00-15:00

 

 

 

 

3.

lek. med.

Dariusz Mierzwa

 

 

8:00 – 10:00

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu nefrologii
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • przygotowanie pacjentów do leczenia nerkozastępczego,
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Beata Barcicka - Kłosowska

8:00 – 10:00

wymiennie

 

 

 

 

2.

lek. med.

Piotr Cisłak

8:00 – 10:00

wymiennie

 

 

 

 

3.

lek.

Kinga Flis

8:00 – 10:00

wymiennie

 

 

 

 

4.

lek. med.

Małgorzata Gierczak - Zdunek

 

 

 

7:30 – 11:00

 

5.

lek. med.

Agnieszka Janiszewska

 

 

10:30 – 14:30

 

 

6.

lek.

Joanna Lisowska

8:00 – 10:00

wymiennie

 

 

 

 

7.

lek. med.

Ewa Ptak

 

7:30 – 14:30

 

 

7:30 – 14:30

8.

lek.

Anna Pysz

12:00 – 14:00

 

 

 

 

9.

lek. med.

Rafał Ziarek

8:00 – 10:00

wymiennie

 

 

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu neurologii
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Joanna Walotek

 

10:00 – 12:00

 

 

9:00 – 11:00

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia noworodka

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Barbara Baran - Stryjecka

7:30 – 15:05

 

7:30 – 11:17

7:30 – 15:05

 

2.

dr n. med.

Małgorzata Ozimek

13:00 – 18:00

 

 

 

 

3.

lek. med.

Marzena Porzycka

 

 

 

12:40 – 15:30

 

4.

lek. med.

Alicja Zybura - Jurek

 

7:30 – 11:00

11:00 – 12:00

konsult na oddz.

12:00 – 15:05

11:18 – 15:05

 

7:30 – 11:00

11:00 – 12:00

konsult na oddz.

12:00 – 15:05

 Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • wziernikowanie oka
  • badanie pola widzenia
  • badanie okulistyczne w kierunku jaskry
  • badanie okulistyczne w kierunku chorób siatkówki
  • badanie widzenia barw
  • badanie komputerowe wzroku z przepisaniem szkieł okularowych
  • zabieg usunięcia ciała obcego z rogówki i worka spojówkowego
  • badanie diagnostyczne rogówki
  • badanie widzenia stereoskopowego
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej.

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Marian Karbarz

10:35 - 14:35

10:35 – 14:35

10:35 – 14:35

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  •  badanie i porada lekarska
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • pobieranie wycinków do badań histopatologicznych,
  • BAC,
  • monitorowanie pacjentów w czasie i po leczeniu,
  • kierowanie na chemioterapię i radioterapię.
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Tatiana Antonowicz

 

 

 

12:00 – 14:00

 

2.

lek. med.

Wiesław Dubielis

 

13:00 – 14:00

13:00 – 14:00

 

 

3.

lek. med.

Marek Kozioł

 

 

8:00 – 12:00

 

8:00 – 11:35

4.

lek. med.

Małgorzata Kubis

 

 

12:00 – 13:00

8:00 – 9:00

 

5.

lek.

Joanna Miklus

13:00 – 14:00

 

 

 

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • wziernikowanie nosa, uszu, krtani,
  • usunięcie ciała obcego,
  • koagulacje,
  • przedmuchanie trąbki Eustachiusza,
  • przepłukiwanie uszu,
  • badanie słyszalności i badania audiometryczne,
  • diagnostyka w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Dariusz Sowa

7:30 – 11:30

 

 

11:00 – 15:00

8:00 – 12:00

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek w godz. 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • badanie USG stawów biodrowych u dzieci
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej.

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Bartosz Baranowski

 

 

 

12:30 – 15:00

 

2.

lek. med.

Zofia Ciesielska - Grella

 

 

13:50 – 18:00

15:00 – 18:00

10:00 – 18:00

Rejestracja:

  • 15 8433 320

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 7:30 - 15:05
  • Środa - 10:25 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • opieka pielęgniarska
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej


Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

mgr

Barbara Kordas

11:25 – 19:00

7:25 – 15:00

7:25 – 15:00

7:25 – 15:00

7:25 – 15:00

2.

lek. med.

Krzysztof Krowiak

 

 

 

12:00 – 13:30

 

3.

mgr

Grażyna Kulikowska

8:00 – 15:00

8:00 – 15:00

12:00 – 19:00

8:00 – 15:00

8:00 – 15:00

4.

lek. med.

Radosław Leśniak

 

12:00 – 13:00

 

 

 

5.

lek. med.

Justyna Stajkiewicz

 

 

12:00 – 13:00

 

 

6.

lek. med.

Justyna Stawowy

 

12:00 – 13:00

 

 

 

7.

lek. med.

Konrad Szczęś

 

 

12:00 – 13:00

 

 

8.

mgr

Monika Tomusiak - Mierzwa

8:00 – 15:35

8:00 – 15:35

8:00 – 15:35

12:25 – 20:00

8:00 – 15:35

Rejestracja:

  • 15 8433 119

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek, wtorek, środa, piątek - 07:25 - 14:25
  • Czwartek - 11:25-18:25

Kierownik Poradni: mgr Barbara Kordas

  • tel. 15 843 31 17

Gabinet psychologiczny:

W Poradni pomoc terapeutyczną i psychologiczną mogą uzyskać:

  • osoby mające problem z nadużywaniem alkoholu

  • osoby cierpiące z powodu picia bliskiej osoby

  • osoby doświadczające przemocy w rodzinie

  • osoby mające trudności wychowawcze z dziećmi z powodu nadużywania alkoholu lub stosowania przemocy przez kogoś w rodzinie

  • osoby mające problemy w życiu osobistym spowodowane nadużywaniem alkoholu lub stosowaniem przemocy przez rodzica.

Poradnia oferuje:

  • profesjonalną diagnozę osób uzależnionych od alkoholu

  • profesjonalną kompleksową diagnozę psychologiczną

  • psychoterapię osób uzależnionych od alkoholu

  • psychoterapię osób żyjących w związku z osobą uzależnioną

  • psychoterapię indywidualną

  • psychoterapię grupową

  • nowoczesne standardy leczenia

  • specjalistyczną kadrę terapeutyczną

 

Tygodniowy harmonogram pracy przychodni:

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

lek. med.

Witold Korczyński

10:00 – 13:00

 

 

11:00 – 13:00

 

Rejestracja:

  • 15 8433 265
  • 15 8433 340

Godziny rejestracji:

  • Poniedziałek - piątek - 7:00 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska z zakresu urologii
  • uroflometria
  • wprowadzenie cewnika do pęcherza moczowego i jego wymiana
  • badanie per rectum
  • wstrzyknięcie lub wlew substancji leczniczej
  • usunięcie szwów
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska
  • diagnostyka - w zależności od stanu zdrowia pacjenta i rozpoznania jednostki chorobowej

Tygodniowy harmonogram pracy

LP.

Przyjmujący

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

mgr

Anna Bizoń

7:30 – 15:05

7:30 – 15:05

7:30 – 11:17

 

 

2.

mgr

Monika Chmielowiec

 

 

 

7:30 – 15:05

 

3.

mgr

Urszula Gola

 

 

 

 

7:30 – 15:05

4.

mgr

Monika Kieżun

 

 

12:15 – 14:35

 

 

5.

lek. med.

Krzysztof Krowiak

 

 

 

7:30 – 12:00

13:00 – 15:05

 

6.

lek. med.

Piotr Kułacz

 

 

 

 

10:00 – 12:00

7.

lek. med.

Radosław Leśniak

 

7:30 – 12:00

13:00 – 15:05

 

 

 

8.

lek. med.

Justyna Sajkiewicz

 

 

7:30 – 12:00

13:00 – 15:05

 

 

9.

lek. med.

Justyna Stawowy

 

7:30 – 12:00

13:00 – 15:05

 

 

 

10.

lek. med.

Konrad Szczęś

 

 

7:30 – 12:00

13:00 – 15:05

 

 

Rejestracja: 

  • 15 8433 300

Godziny rejestracji:

  • Wtorek, środa, czwartek, piątek: 7:30 - 15:05
  • Poniedziałek: 10:25 - 18:00

Procedury wykonywane w zakresie Poradni:

  • badanie i porada lekarska
  • diagnostyka i leczenie osób z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami nerwicowymi oraz osób z upośledzeniem umysłowym i uzależnionych od substancji psychoaktywnych.
  • profilaktyka i promocja zdrowia
  • opieka pielęgniarska

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
2021  Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli  Design by Philipp Zalewski  Stworzone dzięki Joomla!